Şeref Bey

Şeref Bey ne zaman yayımlanacak?

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, Acul Ilıcalı’nın yeni online içerik platformu Exxen için çekilen Şeref Bey dizisinin başrolünde yer alacak. Dizi ile ilgili ilk haberleri geçtiğimiz haftalarda almıştık. Bugün ise diziden ilk fragman Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı ve dizinin çıkış tarihi duyuruldu.

Şeref Bey

Dizinin 10 bölümden oluşacağını ve komedi türünde olacağını biliyoruz ancak konusu ile sadece hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesi olacağı bilgisi duyuruldu. Most Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme alıyor. Daha önce de Haluk Bilginer ile çalışmış olan Ali Atay ise senaryo danışmanı olarak yer alıyor.

Şeref Bey dizisi ne zaman başlayacak?

Şimdiden izleyiciler tarafından merakla beklenen yapım, yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021 tarihinde platformun açılış gününden itibaren izleyiciler ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Şeref Bey, 1 Ocak’ta Exxen’de” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.