Johnny Depp

Johnny Depp’in avukatları adil yargılanmadığını savunuyor

Bilindiği üzere J.K. Rowling’in aynı adlı romanından uyarlanan ve Harry Potter dünyasında geçen film serisi Fantastic Beasts, şu sıralar oyuncu kadrosundaki önemli değişiklik ile gündemde. Geçtiğimiz günlerde Johnny Depp, The Sun gazetesine karşı yaptığı başarısız iftira davasının ardından Warner Bros’un isteği üzerine, Fantastic Beasts filmlerindeki rolünü bırakmak zorunda kalmıştı ve yerine Mads Mikkelsen getirilmişti.

Johnny Depp

Johnny Depp’in avukatları, adil yargılanmadığını söyledi

Bugün ise oyuncunu avukatları, oyuncunun mahkemede adil bir şekilde yargılanmadığını savunarak açıklamalarda bulundu. Johnny Depp’in Amber Heard ile yaşadığı dava süreci, oyuncunun kariyerine büyük zarar verdi ve oyuncu en önemli rollerini kaybetti. Oyuncunun avukatları ise konu hakkında şu şekilde konuştu:

“Yargıç, mahkemeye başvuran hakkında Bayan Heard’ün ifadelerinde gerçeği yansıtmayan şeyleri hesaba katmadan, diğer tanıkların söylediklerini göz ardı ederek, ciddi fiziksel saldırılarda bulunduğu sonucuna varmıştır. Tek bir yargıcın idame ettiği, ciddi suçların işlendiği sonucuna ulaşılan ve halka açık olarak yapılan bu dava, kamuoyunun genelinde özellikle de aile içi istismardan mağduriyet yaşayanlar ya da haksız bir şekilde suçlananlar açısından daha geniş çıkarımlara neden olmuştur.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.