Exxen, 2008 Milli Takım Hikayesi belgeselini duyurdu

mm
2008 Milli Takım Hikayesi

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk günlerinde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de 2008 Milli Takım Hikayesi isimli belgesel oldu.

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Bu belgesel ile beraber, Türk olmanın gururunu bir kez daha yaşayacaksınız! notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca belgeselin ilk resmi posteri de izleyicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

2008 milli takım hikayesi

2008 Milli Takım Hikayesi konusu

Merakla beklenen 2008 Milli Takım Hikayesi adlı belgesel, Avrupa Şampiyonası’na damga vurarak tüm dünyayı kendine hayran bırakan Fatih Terim önderliğindeki Türk Milli Takımı’nın yaşadığı şampiyona sürecini, hazırlıklarını ve sonrasında yaşananları mercek altına alacak.

Belgesel projesinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise şu an için belirsiz. Ancak platformun izleyiciler ile buluşturacağı ilk yapımlardan biri olması ve detayların önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Şeref Bey
mm

Şeref Bey ne zaman yayımlanacak?

Sonraki
wonder woman 3
mm

Wonder Woman 3 için çalışmalar başladı