Locke and Key

Locke and Key 3. sezon onayı aldı

Netflix’in orijinal yapımlarından olan ve 2020 yılının Şubat ayında yayımlanan Locke & Key dizisi, Netflix’ten 3. sezon onayı aldı. Dizinin henüz ikinci sezonu bile yayımlanmamışken 3. sezonunun da geleceği duyurulmuş oldu.

Locke and Key

Locke and Key konusu

Dizi; Bode, Tyler ve Kinsey adındaki üç kardeşin babaları bir cinayete kurban gittikten sonra anneleriyle beraber atadan kalma bir eve taşınmasıyla başlıyor. Herkesin Key House olarak adlandırdığı eve taşınmalarının ardından evde garip olaylar baş göstermeye başlıyor. Evde gizlenmiş olan anahtarları tek tek bulmaya başlayan en küçük kardeş Bode, lise öğrencisi olan büyük kardeşleri Tyler ve Kinsey’i ikna etmeye çalışıp başarılı olamasa da daha sonra onlar da anahtarların neler yapabileceğini fark ettiğinde bu maceraya beraber atılıyorlar.

Dizi, fantastik ve korku türünde olarak adlandırılsa da çoğu kişi tarafından pek de korkunç bir yapım olarak görülmüyor. Ancak fantastik kısmı daha ilgi çekici olarak adlandırılıyor.

Başrollerinde Darby Stanchfield, Griffin Gluck, Connor Jessup ve Emilia Jones’ın bulunduğu dizinin ikinci sezon çekimleri şu an için devam ediyor ancak ne zaman yayımlanacağı belli değil.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.