Şeref Bey dizisinden ilk fragman yayımlandı

mm
Şeref Bey

Şahsiyet, Kış Uykusu, Masum gibi yapımlarda yer alan, Emmy ödüllü Haluk Bilginer, Acul Ilıcalı’nın yeni online içerik platformu Exxen için çekilen Şeref Bey dizisinin başrolünde yer alacak. Dizi ile ilgili ilk haberleri geçtiğimiz haftalarda almıştık. Bugün ise diziden ilk fragman Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

haluk bilginer şeref bey

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda sorulan soruları yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı. “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” ifadesini kullanmıştı.

Platformda şu an için Türkiye’nin en iyi modellerinin seçileceği bir program ve çeşitli belgesel içeriklerinin olduğunu da sözlerine ekledi. Yeni yerli platformun içeriği, genel olarak yarışma programlarından oluşacak.

Şeref Bey hakkında tüm bildiklerimiz

Dizinin 10 bölümden oluşacağını ve komedi türünde olacağını biliyoruz ancak konusu ile sadece hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesi olacağı bilgisi duyuruldu.

 

Most Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp kaleme alıyor. Daha önce de Haluk Bilginer ile çalışmış olan Ali Atay ise senaryo danışmanı olarak yer alıyor. Dizi, 1 Ocak 2121 tarihinde izleyiciye sunulacak.

Diziden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sen çal kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 25. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Johnny Depp
mm

Johnny Depp’in avukatları adil yargılanmadığını savunuyor