sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 25. bölüm fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan Sen Çal Kapımı dizisinin 25. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Sen Çal Kapımı dizisi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikâyesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Halka gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Yaşamayanlar gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 24. bölümünde neler oldu?

Eda, ihale konusunda Balca’nın tuzağına düşmemiştir ancak gelen gizli ortağın babaannesi Semiha Hanım çıkması Serkan’ın güvenini sarsar. Eda, eninde sonunda Serkan’a kendini dinletmenin bir yolunu bulur. İlişkilerinin çok yıprandığı hususunda ikisi de hemfikirdir. Serkan, yeni yıl ile yepyeni bir başlangıç yapmayı ister.

Geçmişte bırakmak istediği babaannesi hayatının orta yerine bomba gibi düşen Eda’nınsa yeni başlangıçlarla ilgili soru işaretleri vardır.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.