maraşlı

Maraşlı dizisinin posteri yayımlandı

ATV üzerinden izleyici ile buluşacak Maraşlı dizisinden ilk poster, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Dizi, her pazartesi saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Maraşlı

Dizinin başrollerinde; en son Yarım Kalan Aşlar dizisi ile karşımıza çıkmış ve Aşk Laftan Anlamaz, Bizim Hikaye, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde yer alan Burak Deniz, en son Netflix’in Aşk 101 dizisinde yer alan ve Elimi Brakma, Paramparça gibi dizilerde bulunmuş Alina Boz yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi isimler de rol alıyor.

Maraşlı Konusu

Özel Kuvvetler’den ayrılan ve eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur ve adaletli olan adamın hayatı, kızı Zeliş’in vurulması ile değişir. Tek amacı hasta olan kızını hayata döndürmek olan karakter, yaşadığı acıyı da unutmamaktadır. Bir gün, sahaf dükkanına Mahur girer ve Mahur, o gün istemeden bir olaya dahil olur. Ardından ise o gün, Mahur’un hayatını kurtarır.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.