sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Fox’ta yayımlanan, başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in paylaştığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın 8. bölümünün ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Sen Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı 7. bölümde neler oldu?

Serkan, Eda’ya ilk kez içini açar ve onunla çok özel bir sırrını paylaşır. Eda, paylaştıkları anın büyüsüne kapılmış şekilde eve döndüğünde ise halası, Eda’nın mutlulukla parlayan gözlerini hemen fark eder. Eda gerçekten aşık mıdır yoksa? Eda, Serkan’ın büyüsüne kapılmaktan çok korkuyordur. Ama Serkan’dan uzak durmak ona çok zor geliyordur. Ertesi gün Serkan’ın doğum günüdür; ancak Serkan Bolat, doğum günü kutlamaktan nefret eder. Üstelik söylentilere göre Serkan, doğum günlerini Selin ile geçiriyormuş. Eda, Serkan’dan uzak kalmak için Selin’e Serkan adına elleriyle çiçek hazırlamak zorunda kalır ve notunu da kendisi yazar.

2 Eylül’de yayımlanacak yeni bölümün ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.