Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı!

mm
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 5. yeni bölüm fragmanı, nihayet yayınlandı. Bu hafta Sen Çal Kapımı’nın yayımlanması gereken yeni bölümü yayımlanmayınca, izleyiciler dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmadığını merak etmişti. Ancak yeni bölüm fragmanının yayımlanmasıyla birlikte tüm soru işaretleri yok oldu.

Başrollerini, Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in paylaştığı romantik komedi türündeki dizide olaylar, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız adındaki bir kızın, yurt dışı eğitim bursunun kesilmesi ve lise mezunu kalması etrafında dönüyor. Eğitim bursunun kesilmesine neden olan Serkan Bolat ile karşı karşıya gelen Eda, beklenmedik bir olay yaşar ve Serkan da bu olay sonucu ona bir teklifte bulunur. Eğer Eda kendisi ile iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri kazanacaktır.

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 4. bölümde neler oldu?

Dizinin son bölümünde ise şunlar oldu; Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girdi ve Serkan’ın kollarında uyuyuverdi. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi vardı. Selin ve Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlardı ancak ortada beraber yaşanan bir ev olmadığı için hazırlık yaptılar. Serkan’ın ise yine tek düşündüğü şey işi. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haber ise artık sabrını taşırıyor; ayrıca Selin evde hiç bulmaması gereken şeyler buluyor böylece işler çığırından çıkıyor.

12 Ağustos Çarşamba günü yayımlanacak olan bölümle ilgili yayımlanan bu yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
bay yanlış

Bay Yanlış 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
HAyatınızı etkileyecek 5 film

Hayatınızı etkileyecek 5 film