Bay Yanlış 7. bölüm fragmanı yayımlandı

bay yanlış

Bir haftalık bir aranın ardından, geçtiğimiz günlerde Bay Yanlış dizisinin 6. bölümü yayımlandı. Geçtiğimiz saatlerde de 7. bölüm fragmanı izleyicilere sunuldu.

Başrollerinde; Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu, Fox TV’nin romantik komedi dizisi; Zengin ama salaş bir hayat süren Özgür’ü ve yanlış ilişkilerden yorulmuş Ezgi’yi konu alıyor. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Bay yanlış

Bay Yanlış 6. bölümünde neler oldu

Göcek’ten dönen Özgür ve Ezgi’nin sevgili oyunu artık bitmiştir. İkisi de rahatlayıp hayatlarına devam edeceklerine, aksine üzgündürler. Ezgi, Serdar’la yemek için sözleşir ama kafası çok karışıktır. Artık eskisi kadar bunu istemediğini hisseder ve duygularıyla mantığı arasında gidip gelir. O yüzden yemeği de bahaneler bulup ertelemeye çalışır. Özgür de artık Serdar konusunda eskisi gibi değildir. Onun varlığından rahatsız olmaya başlamıştır. Ezgi de Özgür’deki bu değişmeleri fark eder ve kendisine aşık olup olmadığını sorgulamaya başlar.

14 Ağustos Cuma günü yayımlanacak olan bölümle ilgili yayımlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
succession

HBO dizisi Succession’ın 3. sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Sonraki
sen çal kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı!