sefirin kızı

Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı yayımlandı

Geçtiğimiz yıl aralık ayında ilk bölümüyle ekranlara gelen Sefirin Kızı, büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle çekimleri ertelenen dizi, geçen hafta 18. bölümüyle ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz dakikalarda ise dizinin 20. bölüm fragmanı Youtube üzerinden yayımlandı.
Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygıroğlu, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp gibi isimler bulunuyor.
sefriin kı

Sefirin Kızı 19. bölümünde neler oldu?

Sancar, Nare’yi dedesinin siperine kilitler ve Gediz’in konağa girmesini yasaklar. Kahraman onu Nare’den kurtarabileceğini söyleyince onunla iş birliği yapmaya karar verir. Kahraman, Nare’yi kaçırma suçunu Yahya’nın üzerine atmış ve sadıcıyla bozuşan Sancar’ı, kardeşiyle de düşman etmiştir ama dört koldan saldırdığı Sancar’ın ona ve herkese çok büyük bir sürprizi vardır.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.