jared padalecki

Genevieve Padalecki, Jared Padalecki’nin eşini oynayacak

Supernatural dizisinin başrollerinden biri olan Jared Padalecki‘nin, Supernatural’ın bitmesinin artından yeni bir CW dizisinde bulunacağını biliyorduk. CW’nin bir başka yapımı olan Walker’da başrol olacak Padalecki’ye, gerçek hayatta da eşi olan Genevieve Padalecki eşlik edecek.

Jared ve Genevieve Padalecki, Supernatural dizisinin setinde tanışmışlardı. Supernatural dizisinin 4. sezonunda yaşadıkları birliktelik gerçek hayata taşınmış ve 2010 yılında evlenmişlerdi. Şimdi yeni dizide tekrar bir çifti canlandıracaklar. Jared, dizinin de adını aldığı Walker karakterine can verirken Genevieve; Walker’ın güçlü, yetenekli, cömert ve kendini haklarından mahrum olan kişilere yardım etmeye adamış eşi Emily olarak izleyici karşısına çıkacak.

Genevieve, üç çocuğunu daha iyi büyütmek için oyunculuğa ara vermişti. Uzun bir aradan sonra ilk oyunculuk deneyimi olacak dizinin, 2021 yılının başlarında ekranlarda olması bekleniyor.

jared padalecki ve genevieve padalecki

Walker dizisinin konusu ne olacak?

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker (Jared Padalecki), iki yıl gizli görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.