amazon prime

Amazon Prime Video artık Türkiye’de

ABD merkezli teknoloji şirketi Amazon’un dijital yayıncılık servisi olan Amazon Prime Video, resmi olarak Türkiye’de kullanıma açıldı. Amazon Prime Video, daha önce de ülkemizde abonelik oluşturarak kullanılabiliyordu. Ancak ücretlendirme, dolar kuru üzerinden gerçekleşiyordu ve bu da ülkemizdeki kullanıcılar tarafından pek de tercih edilen bir yöntem değildi. Şimdi ise bu servis, 30 günlük ücretsiz deneme özelliğinin ardından 7.90 TL’lik ücret ile kullanım imkanı sunuyor.

svg%3E

Amazon Prime özellikleri neler?

Üstelik bu 7.90 TL’lik fiyat ile Amazon Prime üyesi olduğunuz zaman farklı avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Amazon Prime’a üye olduktan sonra hem Prime Video’dan hem de bünyesinde “League of Legends”, “Grand Theft Auto Online”, “Apex Legends” ve “EA Sports FIFA 20” gibi oyunlar bulunduran Prime Gaming servisinden de faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz ve hızlı teslimat ile Prime logolu ürünleri kullanabiliyorsunuz.

Tüm bu imkanlar göz önüne alındığında ve diğer dijital yayın platformları ile karşılaştırıldığında bu 7.90 TL’lik ücret, gayet uygun bir fiyat gibi görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.