Secret Invasion

Secret Invasion dizisi geliyor

Marvel, Secret Invasion isimli yeni projesini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Marvel’ın açıkladığı yeni dizilerden biri de Secret Invasion oldu. Dizinin başrollerinde; son olarak Spider-Man Far From Home filminde Nick Fury karakterini canlandırmış olan Samuel L. Jackson ve Kaptan Marvel filminde Talos olarak gördüğümüz Ben Mendelsohn‘un yer alacağı açıklandı.

Secret Invasion

Secret Invasion konusu

Dizi, Marvel’ın çizgi roman serilerinden birini ekrana uyarlayarak izleyicilere sunacak. Nick Fury ve Talos ikilisinin yeşil tenli, sivri kulaklı ve istedikleri kişinin görünümünü alabilme yeteneğine sahip olan uzaylı ırkı Skrull’lar ile savaşı konu alınacak. Skrull’ların, Dünya’daki en üst düzey makamlarına sızıp kontrolü ele geçirmesinin ardından yaşanan olaylar mercek altına alınacak.

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.