Batwoman

Batwoman 2. sezon fragmanı yayımlandı

Batwoman dizisinin 2. sezon fragmanı geçtiğimiz saatlerde The CW Network YoutTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu. Ayrıca yayımlanan fragman ile dizinin yapılan oyuncu değişikliğinin ardından merakla beklenen 2. sezonun yayın tarihi de açıklandı. Batwoman dizisinin 2. sezonu 17 Ocak 2021 günü izleyiciler ile buluşacak.

Batwoman

Batwoman 2. sezon konusu

Yeni Batwoman Javicia Leslie, doğrudan doğruya Ruby Rose’un bıraktığı yerden Kate Kane karakterini canlandırmayacak. Onun yerine yeni bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni karakterin çok daha farklı bir geçmişi bulunacak. Kate Kane’in aksine, Ryan Wilder adlı yeni karakterimiz Gotham’ın kirli tarafını da görmüş, pis işlere de bulaşmış ancak kişiliğini oluşturan etik değerlere sadık kalmıştır. Zaman zaman polisle de ters düşen Wilder, bir noktada adaleti kendi sağlamaya karar verecektir.

Konuyla ilgili olarak yapılan bir açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Ryan, bugün bir karavanda bitkileriyle yaşıyor. Sokak kedisi için süt çalabilecek ve sizi çıplak elleriyle öldürebilecek bir kız olarak. Ryan en tehlikeli savaşçı tipidir: Çok yetenekli ve vahşice disiplinsiz. Açık bir eşcinsel. Atletik. Saf. Tutkulu. Yanılabilir. Ve pek de her zamanki tam Amerikan kahraman stereotipi değil.”

Dizinin yayımlanan yeni sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.