Ms. Marvel dizisinden ilk fragman yayımlandı

mm
Ms. Marvel

Disney Plus tarafından yapılacak Marvel yapımlarından Ms. Marvel dizisi, duyurulduğu ilk günden beri izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde ise diziye ilk bakış fragmanı, Marvel Entertainment’ın resmi YouTube kanalı üzerinden seyircilere sunuldu.

Ms. Marvel

Ms. Marvel konusu

Marvel’ın ilk Müslüman süper kahramanı olma özelliğini taşıyan Ms. Marvel dizisi, 18 yaşında ve ergenlik döneminde olan Pakistanlı bir genci odak noktasına alacak. Marvel’ın yeni çizgi roman uyarlamasında süper kahraman Ms Marvel’a dönüşen Kamala Khan’ın öyküsü izleyicilere aktarılacak.

Dizide Ms Marvel karakterine Iman Vellani hayat verecek ve ayrıca “Candyman”, “Mad Men” gibi yapımlar ile adını geniş kitlelere duyuran Teyonah Parris’in ise Monica Rambeau karakterini canlandıracağı resmi olarak duyuruldu.

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise hala sürdüğünü biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Merakla beklenen diziden yayımlanan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
It's Always Sunny in Philadelphia
mm

It’s Always Sunny in Philadelphia 4 sezonluk onay aldı

Sonraki
Secret Invasion
mm

Secret Invasion dizisi geliyor