Saygı dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

saygı

“Saygı” dizisinin ilk resmi fragmanı yayımlandı. İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen dizi Behzat Ç., çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014’te, talihsizlikle bitirilmesinin ardından geçtiğimiz yıl çok istek üzerine, BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilip iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Büyük bir kitle tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni fragmanı geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

saygı

“Saygı” dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu, en başta Ercüment Çözer’i bize yansıtan Nejat İşler’in kendisi olacak.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

saygı

Dizinin başrolünde Behzat Ç. dizisinde de aynı rolle karşımıza çıkan Nejat İşler bulunmakta. Dizide aynı zamanda Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış Boran Kuzum, Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise Helen karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler eşlik ediyor.

“Saygı” 27 Ekim’de BluTv’de!

Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanla birlikte ”Saygı”nın ne zaman yayımlanacağı da belli oldu. Dizi, 27 Ekim’de sevilen streaming platformu BluTv arşivinde yerini alacak. ”Evet, nerede kalmıştık?” paylaşımıyla yayımlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
wolfwalkers

“Wolfwalkers”dan ilk fragman yayımlandı

Sonraki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanı yayımlandı