Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Sen Çal Kapımı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 14. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek” ve “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

Pin by Acc-safaa Nserat on sen çal kapımı in 2020 | One shoulder blouse, Women, One shoulder

Sen Çal Kapımı 13. bölümde ne oldu?

Selin, evleneceğini düşündüğü için Holding’teki hisselerinin bir kısmını devretmişti. Hisselerin devrini alan sürpriz ortak Efe Akman, hızlı bir giriş yapıyor. Serkan ise verilen hisseleri ondan geri almak için savaşmak zorunda. Geçmişte bırakmaya çalıştığı hatasını Serkan’a anlatmak üzere yola çıkan Alptekin, Serkan ve Eda’yı birlikte görünce beyninden vurulmuşa dönüyor. Oğluna durumu açıklamaya çalışırken ise sağlığı tehlikeye giriyor. Serkan, gerek iş yaşamında gerek özel hayatında büyük çıkmazlarla sınanıyor. Eda, onun yanında hayatın her döneminde olduğu gibi dimdik durmak istiyor. Aralarındaki çekim ise engelleri aşabilmek için ikisine de güç veriyor.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
saygı

Saygı dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
john david washington

John David Washington, David O Russel’ın yeni filminin kadrosuna katıldı