Saygı dizisi ne zaman çıkacak?

mm
Saygı

BluTv’nin, Behzat Ç.’nin ardından hayata geçireceğini açıkladığı “Saygı” dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Behzat Ç’nin spin-off dizisi olarak düşünebileceğimiz yapımın yayın tarihi gibi detayları ise merak konusu.

İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen Behzat Ç. dizisi, gönüllere taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014 yılında bitirilmesinin ardından, geçtiğimiz yıl gelen istekler üzerine BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilmişti. Ancak dizi, yine bir talihsizlik yaşayarak iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

BluTV, Saygı'nın Yayınlanacağı Tarihi Duyurdu

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak olan BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu ise aynı rolle karşımıza çıkacak Nejat İşler olacak.

Aynı zamanda dizide, Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış Boran Kuzum ve Miray Daner ikilisi yer alıyor. Boran Kuzum “Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise “Helen” karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler eşlik ediyor.

BluTV on Twitter: "Duruşu, bakışı, her şeyi havalı. Helen ile tanışmaya hazır olun. Bir Ercüment Çözer dizisi #SAYGI yakında sadece BluTV'de. @miraay_daneer… https://t.co/SxLZ0Nh9LD"

“Saygı” konusu

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

“Saygı” dizisi  ne zaman yayımlanacak?

Dün yayımlanan fragman ile birlikte dizinin ne zaman yayımlanacağı belli oldu. Dizi, 27 Ekim Salı günü sevilen dijital yayın platformu BluTv arşivindeki yerini alacak.

Dizinin yayımlanan ilk fragmanının hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
5db6fc91214ed81d789502ec

“Antalya Altın Portakal Film Festivali”nin kazananları belli oldu

Sonraki
iyi günde kötü günde
mm

İyi Günde Kötü Günde final mi yapıyor?