İyi Günde Kötü Günde final mi yapıyor?

mm
iyi günde kötü günde

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “İyi Günde Kötü Günde” dizisinden final kararı geldi. Başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’ın olduğu “İyi Günde Kötü Günde” dizisi, reytinglerde yaşadığı başarısızlığın ardından finale gitme kararı aldı. Dizinin 17 Ekim Cumartesi günü yayımlanacak 6. bölümü ile final yapması bekleniyor.

iyi günde kötü günde

“İyi Günde Kötü Günde” konusu

Dizi, nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla’nın izlemeye doyamayacağınız sımsıcak hikayesini renkli bir anlatımla ekrana taşıyor.

Dizinin yayımlanan son bölümünde ise şunlar oldu: Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu öğrenince çileden çıkar. Bir yandan işini bırakmak istemiyordur bir yandan da Sarp ile aynı ortama girmek ona işkence gibi geliyordur. Leyla, istifa edip etmeme konusunda hayatın ona getireceği işaretleri takip etmeye karar verir. Sarp’ın ise bu konuda bambaşka planları vardır. Leyla’yı uzaklaştırmak için ona çok iyi bir iş teklifi gelmesini sağlar. Leyla’nın gelen iş teklifi ile iyice kafası karışır. Acaba teklifi kabul edip gidecek midir?

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Saygı
mm

Saygı dizisi ne zaman çıkacak?

Sonraki
soul

Pixar’ın animasyon filmi “Soul” hakkında son gelişmeler