Save Yourselves

Save Yourselves! filminin fragmanı yayımlandı

Bilim kurgu ve komedi türlerini bir araya getiren filmin başrollerinde daha önce Glow dizisinde önemli bir karakteri canlandırmış Sunita Mani; Stranger Things ve Horse Girl gibi Netflix’in çok önemli yapımlarında bulunmuş John Reynolds bulunuyor.

Filmin yönetmenliğini, Save Yourselves ilk uzun metraj filmleri olacak Alex Huston Fischer ve Eleanor Wilson yapacak. Filmin senaryosu da yine aynı ikilinin kaleminden çıktı. Save Yourselves’in oyuncu kadrosunda başrol olan Sunita Mani ve John Reynolds’ın yanı sıra Ben Sinclair, John Early, Jo Firestone gibi isimler bulunuyor.

25 Ocak 2020’de gerçekleşen Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimini yapan film, seyircinin karşısına 2 Ekim tarihinde çıkacak. Film, sınırlı sayıda olarak sinemada ve VOD olarak yayımlanacak.

Save Yourselves

Save Yourselves! konusu

Film, konu olarak Jack ve Su çiftini odağına alıyor. Çoğu arkadaşı ve tüm dünyadaki insanlar gibi teknoloji bağımlısı olan çift, artık bu bağımlılıklarından bıkar ve her şeyden izole bir şekilde ormandaki dağ evine 1 haftalığına giderler. Tüm teknolojiden ve bildirimlerden uzak bir halde orada yaşarken dünya büyük bir saldırıya uğrar. Yaşananlardan habersiz olan Jack ve Su çifti ise izole yaşamlarından ayrılma zamanı geldiğinde medeniyete geri dönmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.