Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 9’da uzay sahneleri olacak

Tüm dünyada en çok sevilen film serilerden biri olan Hızlı ve Öfkel serisinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9’un bazı sahnelerinin uzayda çekileceği söylentileri bir süredir dolanıyordu ancak bir doğrulama söz konusu değildi. 2 Nisan 2021’e ertelenen filmin oyuncularından Michelle Rodriguez, seride Tej Parker karakterini canlandıran Ludacris tarafından ortaya atılan “uzaya çıkma” söylentileri hakkında konuştu.

Hızlı ve Öfkeli

Seride Lettie karakterini canlandıran Michelle Rodriguez, uzay dedikoduları kendisine sorulduğunda şunları söyledi:

“Hadi ya, nasıl öğrendiniz? Ne oluyor görüyorsunuz değil mi? Kamera arkasındaki insanlar konuşmaya başlıyor. Bir film yayımlanmayınca böyle şeyler ortaya çıkıveriyor işte. Bunun bilinmemesi lazımdı. Yani en azından ben uzaya gidecek kadar şanslı değildim ama bir kadın yazar getirdik ve çok sevgi gösterdik bu film için. Justin Lin’e teşekkür etmek gerek. Bu filmde kızlara biraz daha odaklanabildik. Bunun film çıktığında da belli olacağından umutluyum.”

Filmin uzaydan sahneler barındıracağını doğrulayan Rodriguez’in yaptığı bu açıklama, bütün ekibin uzaya gitmeyeceğini gösteriyor.

Şu ana kadar Dominic Toretto ve ekibinin hemen hemen tüm kıtalarda bir şeyleri yıkıp yok ettiğini gördüğümüz seri, izleyicileri heyecanlandıracak hamleler yapmaya devam ediyor. Henüz kadarını nen uzayda geçeceği belli olmayan film ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.