sandra bullock bullet train
OCEAN'S 8 - Official 1st Trailer

Sandra Bullock, Bullet Train kadrosuna katıldı

Başrolünde Brad Pitt‘in yer aldığı ve David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film Bullet Train‘in oyuncu kadrosu, geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Yapılan yeni bir açıklama ile kadroya dahil olan yeni isim açıklandı.

Ocean’s 8, The Proposal, The Blind Side, Speed gibi yapımlarda bulunan Sandra Bullock, Sony’nin yeni gerilim filminin kadrosuna dahil oldu. Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Sandra Bullock ve  Brad Pitt‘in yanı sıra; Lady Gaga, Michael Shannon, Zazie Beetz, Aaron Taylor Johnson, Logan Lerman, Joey King, Karen Fukuhara, Brian Tyree Henry, Hiroyuki Sanada, Masi Oka ve Andrew Koji yer alacak.

sandra bullock bullet train

Bullet Train konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.