The Great 2. sezonundan ilk görsel paylaşıldı

the great

15 Mayıs 2020 tarihinde HuluTV platformunda yayımlanmaya başlayan orijinal Hulu yapımı dizi The Great’in ilk sezonu oldukça beğenilmişti. Dizi, Rusya İmparatoriçesi Büyük Catherine’in yükselişine dayanan bir Amerikan komedi-dram yapımıydı. İlgi ile karşılanan yapım, 2. sezon onayını almakta da gecikmedi.

Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin 2. sezonuna ait ilk görsel yayımlandı. Yayımlanan görselde, Elle Fanning’in hamile olduğunu görüyoruz.

the great

The Great konusu ve oyuncu kadrosu

17. yüzyılda geçen dizi, bir Rus İmparatoru ile evlenen ve Avusturya’nın kırsal kesiminde yaşayan genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Fakat bu evlilik, genç kadını kendi mutluluğu ve Rusya’nın geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda bırakıyor. Rus İmparatoriçesi II. Catherine’in sansasyonel hayatına odaklanılıyor. II. Catherine’in yükselişini ele alındığı dizide aynı zamanda kocası İmparator Peter ile olan olaylı ilişkisine de değiniliyor.

Dizinin başrolünde, Maleficent ve All The Bright Places yapımlarında yer alan Elle Fanning bulunuyor. X-Men: First Class, Warm Bodies ve Dev Avcısı Jack gibi yapımlarda bulunmuş Nicholas Hoult ise İmparator Peter karakterini canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Phoebe Fox, Sebastian de Souza, Adam Godley, Sacha Dhawan gibi isimler de bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
raya and the last dragon

Raya and the Last Dragon fragmanı yayımlandı

Sonraki
sandra bullock bullet train

Sandra Bullock, Bullet Train kadrosuna katıldı