Sam Claflin, Harry Styles ile “My Policeman” filminde mi oynayacak?

sam claflin

Geçtiğimiz günlerde “My Policeman” filminin bazı başrolleri belli olmuştu. Harry Styles ve Lily James’in başrol olacağı kesinleşen filmde üçüncü başrol henüz belli değildi. Adı “My Policman” filmi ile anılan birçok aktör vardı ve bu isimlerden biri de Sam Claflin’di. Geçtiğimiz gün Claflin, bu konu hakkında bir açıklamada bulundu.

Filmin oyuncu kadrosunda; ilk oyunculuk deneyimini “Dunkirk” filmi ile yaşayan ve geçtiğimiz günlerde “Don’t Worry Darling” filminin kadrosuna katıldığı kesinleşen Harry Styles ile birlikte “Cinderella”, “Mamma Mia! Here We Go Again”, “Baby Driver” ve son olarak da Netflix’in yakın zamanda yayımlayacağı “Rebecca” filminde bulunan Lily James yer alıyor.

Film, Bethan Roberts’ın aynı adlı romanından Amazon için uyarlanacak. 2012 yılında yazılan roman, 1950’lerde geçen bir aşk hikayesini anlatıyor.

sam claflin harry styles

Sam Claflin iddiaları reddeti

Geçtiğimiz gün Harry Styles ve “My Policeman” filmi hakkında konuşan Claflin, şu ifadeleri kullandı:

Harry Styles’la mı? Hayır. Ben oynamıyorum. Başka bir Sam olabilir. Harry Styles ile aynı filmde olmam hakkında bir söylenti duymadım. Her gün yeni bir şeyler öğreniyorsunuz. Dünyanın benden önce öğrenmesini seviyorum. Böyle bir şey yok ama bunu severek yapardım. O istekliyse bunu seve seve kabul ederdim.

Sam Claflin’in yaptığı açıklamaya göre filmde Harry Styles’a eşlik edecek isim kendisi olmayacak.

Total
0
Shares
Önceki
mucize doktor

Mucize Doktor 31. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
michelle monoghan blood

Michelle Monaghan, “Blood” filminin başrolü olacak