Mucize Doktor 31. bölüm fragmanı yayımlandı

mucize doktor

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 31. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

mucize doktor

Mucize Doktor 30. bölümde neler yaşandı?

Nazlı sayesinde kötü günleri atlatmaya çalışan Ali, bu kez daha ağır bir darbeyle sarsılır. Babası gibi sevdiği Adil Hoca, ansızın hastanede düşüp bayılır. Yapılan tetkikte durumun vahameti bütün çıplaklığıyla ortaya çıkar; Adil çok ağır hastadır. Adil’i seven herkes çaresiz kalırken Ali bir çözüm bulmak için kendini paralar. Sonunda anlar ki tek kurtuluş, yıllar önce öldüğü sanılan birinin elindedir.

Yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Önceki
yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
sam claflin

Sam Claflin, Harry Styles ile “My Policeman” filminde mi oynayacak?