russian doll

Russian Doll 2. sezondan ilk görseller yayımlandı

Başrolünde Natasha Lyonne‘in bulunduğu Russian Doll dizisi, ilk olarak 2019 yılında Netflix üzerinden yayımlandı. Büyük bir ilgi toplayan dizi, aradan uzun bir süre geçmeden ikinci sezon onayını aldı. Bugün ise dizinin ikinci sezonundan ilk görseller yayımlandı.

russian doll

Kısa süre önce çekimleri başlayan ikinci sezonun, bu yılın sonunda ya da gelecek yılın başında izleyicilere sunulması bekleniyor. Ancak kesin bir tarih ya da bilgi bulunmamakta.

russian doll

Russian Doll konusu

Leslye Headland, Natasha Lyonne ve Amy Poehler’ın yaratıcısı olduğu dizi, Nadia’nın sıkışıp kaldığı bir günü, 8 bölüm üzerinden anlatır. Nadia bir bilgisayar programcısıdır. Arkadaşlarının 36. yaşını kutlamak için düzenlediği partiye katılan Nadia, o gece partiden çıktıktan sonra bir taksinin çarpması sonucu ölür. Ancak sonra gözlerini yeniden açar. Yine aynı partide aynı günü yaşamaktadır. İlk önce başına gelenlere anlam veremeyip tüm bunların aldığı uyuşturucunun etkisi olduğunu düşünen Nadia, sürekli ölüp tekrar bu geceye dönünce yaşanan bu durumun arkasında çok daha tuhaf nedenler olduğunu anlar. Aynı günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalan Nadia, bir yandan bu döngüden çıkmanın yolunu ararken, bir yandan da hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.