Black Panther

Rihanna, Black Panther 2’de yer almayacak

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından olan Black Panther filminin devam halkası ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde kadrosuna katıldığı haberleri ile sosyal medyada büyük bir yankı yaratan ünlü şarkıcı Rihanna‘nın, aslında filmde yer almayacağı duyuruldu.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Ocean’s 8 ve Guava Island gibi birçok önemli yapım ile sinemada da kendini kanıtlamış olan ünlü şarkıcının Black Panther 2 filmi ile ilgili bu bağlantısı yalanlandı.

Black Panther

Black Panther 2 oyuncuları

Chadwick Boseman‘in beklenmedik ölümünden sonra serinin 2. filminin nasıl çekileceği akıllarda soru işareti bırakmıştı. Birçok kişi görsel efekt ile oyuncunun filmde bulunabileceğini düşünmüştü. Ancak Marvel Studios yönetici yapımcısı Victoria Alonso, görsel efekt ya da herhangi bir başka yöntem ile Boseman’i filme dahil etmeyeceklerini açıkladı. Aynı zamanda “Sadece bir Chadwick var ve artık aramızda değil.” sözleri ile de bunu pekiştirdi.

Black Panther

2022 yılında izleyici ile buluşması beklenen ikinci filmde; Michael B. Jordan, Letitia Wright, Danai Gurira, Rihanna, Martin Freeman, Lupita Nyong’o, Tenoch Huerta ve Winston Duke gibi birçok önemli isim yer alacak.

Ayrıca Letitia Wright’ın can verdiği, T’Challa’nın kardeşi Shuri’nin çok daha büyük bir role sahip olacağı düşünülüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.