Black Panther 2

Marvel, Chadwick Boseman anısına bir video hazırladı

Marvel, geçtiğimiz gün kanser nedeni ile hayatını kaybeden ünlü oyuncu Chadwick Boseman anısına bir video hazırladı. Yetenekli oyuncuya saygı duruşunda bulunan Marvel Studios, resmi sosyal medya hesaplarında dört dakika kırk üç saniyelik bir video paylaştı. Marvel Studios’un “Her zaman kralımız olacaksın.” notu ile paylaştığı  “A Tribute for a King” adlı bu videoda, Boseman’ın Black Panther rolü ile oynadığı dönemden sahne arkası görüntüleri ve oyuncu röportajları gibi kesitler yer alıyor.

Chadwick Boseman

Marvel Sinema Evreni’ne “Black Panther” filmi ile giriş yapmış olan Chadwick Boseman, Wakanda Kralı babasının ölümünün ardından tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere Afrika’daki yuvasına dönen Black Panther karakterinin hikayesini beyaz perdeye taşımıştı. Black Panther filmi 2019 yılında “En İyi Özgün Müzik”, “En İyi Kostüm Tasarımı” ve “En İyi Yapım Tasarımı” dallarında 3 adet Oscar Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Marvel Studios’un Chadwick Boseman için hazırlamış olduğu “A Tribute for a King” adlı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.