rick and morty

Rick and Morty 5. sezon yeni fragmanı yayımlandı

Bu zamana kadar var olan ve en sevilen animasyon dizilerinden biri olan Rick and Morty‘nin 4. sezonun ikinci partı geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı. En İyi Animasyon dalında da Emmy ödülü kazanan dizinin 5. sezonuna dair yeni bir fragman, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

2013 yılından beri bize toplam 4 sezon sunan dizi, oldukça sevilen bir yapım. İlk üç sezonu gibi fazlasıyla sevilen dördüncü sezonun ardından en çok merak edilen konu yeni sezonun var olup olmayacağıydı. Bu soru da yayımlanan bir tanıtım video ile cevaplanmıştı. Dizi, 20 Haziran 2021’de izleyicilerin beğenisine sunulacak.

rick and morty

Rick and Morty konusu

Dizi, çatlak bir bilim adamı olan Rick ve torunu Morty’yi odak noktasına alıyor. Her bölümünde ayrı konular işlenmekte olan dizide; alkolik, bencil ve dahi bir dede olan Rick ile iyi niyetli ve saf torunu Morty boyutlar arasında yolculuk yapıyor. Gittikleri her bir paralel evrende farklı bir macera yaşıyorlar. Bu yüzden karakterleri tanıdıktan sonra dizinin rastgele herhangi bir bölümü rahat bir şekilde izlenebilir.

Yayımlanan yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.