Rick and Morty’nin 7. sezon senaryosuna başlanmış

rick and morty

Bu zamana kadar var olan ve en sevilen animasyon dizilerinden biri olan Rick and Morty‘nin 4. sezonun ikinci partı geçtiğimiz aylarda yayımlanmıştı. Aynı zamanda geçtiğimiz aylarda dizi, Jennifer Anniston ve Jimmy Kimmel önderliğinde gerçekleşen bir törende En İyi Animasyon dalında da Emmy ödülü kazandı.

2013 yılından beri bize toplam 4 sezon sunan dizi, oldukça sevilen bir yapım. İlk üç sezonu gibi fazlasıyla sevilen dördüncü sezonun ardından en çok merak edilen konu yeni sezonun var olup olmayacağıydı. Bu soru da yayımlanan bir tanıtım video ile cevaplanmıştı. Dizi ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı ve senaristlerin, 7. sezon senaryosunu yazmaya başladığı öğrenildi. Bu da önümüzde en az 3 sezonun varlığına işaret ediyor.

rick and morty

Rick and Morty konusu

Dizi, çatlak bir bilim adamı olan Rick ve torunu Morty’yi odak noktasına alıyor. Her bölümünde ayrı konular işlenmekte olan dizide; alkolik, bencil ve dahi bir dede olan Rick ile iyi niyetli ve saf torunu Morty boyutlar arasında yolculuk yapıyor. Gittikleri her bir paralel evrende farklı bir macera yaşıyorlar. Bu yüzden karakterleri tanıdıktan sonra dizinin rastgele herhangi bir bölümü rahat bir şekilde izlenebilir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
spider-man 3

Spider-Man 3 filminden ilk görseller yayımlandı

Sonraki
Spider-Man 3

Spider-Man 3’ün adı ne olacak?