Morbius filmi ertelendi

jared leto morbius

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Morbius filminin çekileceğini bir süre önce öğrenmiştik. Başrolünde Jared Leto‘nun bulunduğu film, bu zaman kadar iki kez çıkış tarihini değiştirmişti. Sony Pictures, sinema salonlarının tekrar açılmasını beklerken film için son kez çıkış tarihi belirlendi. Filmin, 2022 yılının Ocak ayında izleyiciler ile buluşması bekleniyordu. Film, 21 Ocak yerine 28 Ocak tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Geçtiğimiz aylarda Jared Leto, bu rolünün en zor rollerinden biri olduğunu söylemişti:

“Bir şekilde benim için zordu, çünkü her gün kim olduğuma biraz daha yakın rollerde oynamaya alışkın değilim. Dr. Michael Morbius konuşma şeklim ve davranış biçimime biraz daha yakın.”

morbius

Morbius konusu

Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Hastalığı, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile iyileştirmeye çalışan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Deneysel tedavi ile vampire dönüşen Morbius’un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birçok zorlu durumla mücadele etmek zorunda kalan Morbius’un hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık ışığı çıkması imkansızdır. Bu sorunların yanı sıra o, birçok insanüstü güce de sahip olur.

Total
0
Shares
Önceki
lucifer

Lucifer 5. sezon 2. kısım ne zaman?

Sonraki
rick and morty

Rick and Morty 5. sezon yeni fragmanı yayımlandı