Rangers of the New Republic

Rangers of the New Republic dizisi duyuruldu

Disney, Rangers of the New Republic isimli yeni projesini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde Disney Investor Day etkinliği kapsamında yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Disney, The Mandalorian ile bağlantılı iki yeni Star Wars dizisi duyuruldu. Şirketin etkinlik kapsamında açıkladığı yeni dizilerden biri de Rangers of the New Republic oldu.

Disney, önümüzdeki birkaç yıl içinde Disney + için 10  Star Wars dizisi geleceğini doğruladı. Lucasfilm ise Disney Investor Day’de bu yaklaşan projeler hakkında detayları vermeye başladı.

The Mandalorian

Rangers of the New Republic konusu

The Mandalorian’ın geçtiği dönemlerde, İmparatorluk’un çöküşünün ardından yeni yeni kurulan bir Cumhuriyet’in galaktik polis gücüne odaklanacak dizide, Gina Carano’nun hayat verdiği Cara Dune karakterinin de yer alması bekleniyor.

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.