Ahsoka Tano

Ahsoka Tano dizisi geliyor

Disney, Ahsoka isimli yeni projesini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde Disney Investor Day etkinliği kapsamında yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Disney, The Mandalorian ile bağlantılı iki yeni Star Wars dizisi duyuruldu. Şirketin etkinlik kapsamında açıkladığı yeni dizilerden biri de Ahsoka oldu. Star Wars evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Ahsoka Tano’ya odaklanacak bu dizi projesi, hayranları oldukça heyecanlandıran bir gelişme oldu.

Ahsoka Tano

Ahsoka Tano dizisi hakkında bilinenler

Animasyon Star Wars dizileri ile büyük üne ulaşarak serinin sevilen karakterleri arasında yer alan ve geçtiğimiz günlerde ise The Mandalorian dizisinde görünmüş olan Ahsoka Tano karakterine odaklanacak. Dizide karakteri, The Mandalorian’da olduğu gibi Rosario Dawson canlandıracağı resmi olarak duyuruldu.

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.