pistol
The Society

Pistol dizisinin çekimleri başladı

20212in merakla beklenen yapımlarından biri de Pistol dizisiydi. İngiliz punk rock grubu Sex Pistols’ın gitaristi Steve Jones’ı odağına alacak olan mini dizinin çekimleri başladı.

Filmin yönetmen koltuğunda En İyi Yönetmen Oscar’ı ödülüne sahip Danny Boyle oturuyor. FX kanalı için çekilecek olan biyografik dizinin oyuncu kadrosunda; en son Netflix tarafından iptal edilen The Soicety dizisinde yer alan Toby Wallace, Game of Thrones dizisi ile tanınan Maisie Williams, Enola Holes filmi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Louis Partridge, Anson Boon, Jacob Slater,  Fabien Frankel, Dylan Llewellyn, Sydney Chandler ve Emma Appleton bulunacak.

pistol

Pistol konusu

Sex Pistols grubunun gitaristine odaklanacak dizi, grubun diğer üyelerini de izleyicilere sunulacak. Gitarist Steve Jones’ı ise Toby Wallace canlandıracak. Steve Jones’un Lonely Boy: Tales from a Sex Pistol adlı kitabı, diziye kaynaklık edecek. Otobiyografik kitap, Jones’un ve Sex Pistols’ın İngiltere’nin toplu konutlarında başlayıp Kings ROAD Sex Shop’a, oradan da dünya sahnesine uzanan yolculuğunu takip edecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.