Peacemaker

Peacemaker dizisi geliyor

The Suicide Squad uzantı dizisi geliyor. 6 Ağustos 2021’de vizyona girecek olan The Suicide Squad filminin kadrosuna katılmış olan Peacemaker karakteri, kendi dizisine kavuşuyor.

John Cena’nın The Suicide Squad filminde canlandırdığı bu karakterin başrolünde bulunacağı yeni dizi, HBO Max’te yayımlanacak. Dizinin çekimleri gelecek yılın başlarında başlayacak ve John Cena ise dizinin başrolünde yer alacak.

Peacemaker | DC Extended Universe Wiki | Fandom

Peacemaker konusu

Karakter, özünde hem kahraman hem de kötü adama benzeyen ve genelde argo ifadelerle bilinen bir kişilik olarak tanımlanıyor. Peacemaker, kaç kişi öldürmesi gerekirse gereksin barış taraftarı birisi olarak tarif ediliyor. Aksiyon-komedi türündeki dizide, karakterin orijin hikayesi anlatılacak.

Diziyi The Suicide Squad’ın senaristi ve yönetmeni James Gunn yazacak. Gunn, aynı zamanda bazı bölümleri yönetecek ve yapımcı olarak da yer alacak. Dizinin ilk sezonu, 8 bölümden oluşacak.

HBO Max, Gotham Polis Departmanı’na odaklanacak The Batman uzantısı yeni bir dizinin hazırlıklarına da başlamıştı. Projenin, daha filmde bile izleyici karşısına çıkmamış olan karakterin bir dizisi olması ise izleyicileri heyecanlandırdı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.