outer banks

Outer Banks 2. sezon ne zaman?

İlk sezonu 15 Nisan 2020 tarihinde izleyici ile buluşan Outer Banks dizisi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip. Netflix orijinal yapımı olan dizi, çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Dizinin 2. sezon çalışmalarına başlandığını da yaklaşık 2 ay önce öğrenmiştik. Peki dizinin 2. sezonu ne zaman yayımlanacak?

outer banks

Outer Banks konusu

Kuzey Carolina’da yaşayan bir grup gencin öne çıkan ismi olan John B.’nin (Chase Stokes) kayıp olan babasına neler olduğunu öğrenmek isteyen grup, bunun peşine düşer. John B, zenginler ve fakirler arasında bölünmüş bir adada yaşayan bir gençtir. Garsonluk yapıp tekne kiralayarak günlerini geçiren John B ve üç arkadaşı, birlikte güzel vakit geçirmek için ellerinden geleni yapar. Bir gün mavi sularda gezerken batık bir tekne bulan John B, bunun yıllardır kayıp olan babası ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir. Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili olan efsanevi hazineyi bulmaya karar veren John B, üç arkadaşı ile birlikte harekete geçecektir.

outer banks

Outer Banks 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin 2. sezon onayı aldığını ve çekimlerine başlandığını biliyoruz ancak tam çıkış tarihini bilmiyoruz. Normalde Netflix, dizilerinin yeni sezonlarını bir yıl arayla yayımlıyor. Anca bu yıl, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden birçok şovunu erteledi ya da iptal etti.

Outer Banks, ertelenen ya da iptal edilen yapımlardan biri değildi ve çekimlerine de çoğu şovdan erken başlandı. Bu yüzden ilk sezondan tam bir yıl sonra 2021 Nisan’da ya da 2021 yılının sonunda Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.