Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League ne zaman başlayacak?

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara vermek zorunda kalan Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını zaten biliyoruz. Duyurulduğu günden beri büyük bir merakla beklenen filmin ne zaman yayımlanacağı gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu. Bugün ise dizinin yayın tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldı.

Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League ne zaman çıkacak?

Dizinin ne zaman çıkacağı merak ile beklenirken geçtiğimiz saatlerde Warner Bros, yapımın yayın tarihi ile ilgili bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada tam olarak net bir tarih verilmemiş olsa da Zack Snyder’s Justice League’in ilk bölümünün 2021 yılının Mart ayı içerisinde HBO Max arşivindeki yerini alacağını resmi olarak bildirdi.

Bir film için bile uzun olan 4 saatlik süresi ile Zack Snyder’s Justice League, 4 bölümlük bir mini dizi halinde HBO Max üzerinden izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.