My Policeman

Olivia Wilde, Don’t Worry Darling ve Harry Styles hakkında konuştu

Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğunda oturan Olivia Wilde‘ın, Don’t Worry Darling adlı yeni bir gerilim filminin yönetmenliğini yaptığını biliyorduk. Filmin başrolleri arasında da Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine bulunuyor. Geçtiğimiz saatlerde çekimleri tamamlanan filmin yönetmeni Olivia Wilde ise kişisel Instagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile Harry Styles ve filmdeki rolü hakkında konuştu.

Don't Worry Darling

Olivia Wilde, Harry Styles hakkında konuştu

Wilde, Harry Styles’ın sektördeki birçok oyuncudan farklı olduğunu şu sözlerle belirtti:

“Küçük bir bilgi: Birçok erkek oyuncu kadınları destekleyen filmlerde rol almak istemiyor. Bu endüstri onlara böyle şeylerin kendi güçlerini azalttıklarına inandırmış. İşte bu yüzden kadın odaklı filmlerde oyuncu bulmak zor oluyor. Harry yani filmdeki Jack sadece Florence’nin karakteri Alice’in sahnenin merkezinde kalmasına izin vermedi ayrıca karakterine ve her sahneye insanlık duygusu aşıladı. Oyunumuza katılmak zorunda değildi ama tevazu ve zarafetle gemimize atladı ve her gün yeteneği, sıcaklığı ile bizi havaya uçurdu.”

Don’t Worry Darling konusu

Don’t Worry Darling, 1950’li yıllarda yaşayan bir ev kadınını odağına alacak. Florence Pugh tarafından canlandırılan ev kadını, kasabadaki garip olaylar sonucu rahatsız edici gerçeklerin yüzüne çarpmasıyla kendine gelir. Harry Styles ise ardında kocaman bir sır saklayan ve eşini çok seviyormuş gibi görünen mükemmel eşi canlandıracak. Chris Pine‘ın karakteri ise şantiyede çalışan bir işçi olarak karşımıza çıkıyor. KiKi Layne ise Florence Pugh’un paranoyak komşusunu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.