Hawkeye kamera arkasından yeni görsel yayımlandı

mm
Hawkeye

Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld‘in başrollerinde yer aldığı Hawkeye dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün ise ünlü oyuncu Hailee Steinfeld, dizinin kamera arkasından yeni bir görsel paylaştı.

Hawkeye

Hawkeye hakkında tüm bildiklerimiz

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni‘nde bir devri kapatan Marvel, önümüzdeki dönemde sinematik evrenini sadece filmlerle değil, birbirleriyle bağlantılı film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni’nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek.

Başarılı oyuncu Jeremy Renner‘ın Marvel filmlerinde hayat verdiği Clint Burton/Hawkeye rolüyle geri döneceği dizinin çekimlerine başlanması ile birlikte oyuncu kadrosunda yer alacak isimler de netlik kazanmaya başladı.

Mad Men’in senaristlerinden Jonathan Igla öncülüğünde hazırlanan dizide Clint Burton’ı Marvel çizgi romanlarının sevilen karakterlerinden Kate Bishop’ı eğitirken izleyeceğiz. Çizgi romanlarda Clint Burton’ın yerini alan Kate Bishop’ın Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde önemli bir yere sahip olması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı Kamyon

Kırmızı Kamyon 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
My Policeman
mm

Olivia Wilde, Don’t Worry Darling ve Harry Styles hakkında konuştu