Öğretmen

Öğretmen 2. sezon ne zaman?

Bilindiği üzere, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınından ülkemizdeki dizi-film sektörü de payını almıştı. Neredeyse bütün TV dizi çekimleri durdurulmuştu. Hepsinin tekrar ekranlarımıza çıktığı ve yeni yeni yayımlanmaya başlandığı şu günlerde “Öğretmen” dizisinin de çekimlerine başlandı. Bugün ise yayımlanan bir fragman ile dizinin yeni sezon tarihi duyuruldu.

Öğretmen

Öğretmen 5. bölüm ne zaman çıkacak?

Yayımlanan yeni fragmana göre dizinin yeni sezonu 11 Ekim Pazar günü FOX TV’de ekranlara gelecek.

“Öğretmen”, Japonya yapımı “Mr. Hiiragi’s Homeroom” dizisinden uyarlanan gençlik, psikoloji, gerilim ve dram türlerinde bir dizi.  Şu ana kadar 4 bölümü yayımlanan Med ve MF yapım imzalı dizinin senaryosu, Merve Girgin tarafından kaleme alınıyor.

Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide, Poyraz Karayel olarak tanıdığımız İlker Kaleli‘yi, Akif Öğretmen rolünde görüyoruz. Dizide İlker Kaleli dışında Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol gibi oyuncular da bulunuyor.

Dizinin 5. bölümünden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.