Camila Cabello başrollü “Cindirella” filminin çekimleri tamamlandı

mm
Cindirella

Sony Picures’in dağıtımcı şirket olduğu ve Camila Cabello‘nun başrolünde bulunduğu “Cinderella” filminin çekimleri tamamlandı. Tüm dünyaya yayılan ve büyük bir tehlike haline gelen Koronavirüs yüzünden filmin çekimlerine ara verilmişti ve ardından Londra’nın dışında düşük seviyeli çekimlere, sağlık önlemleri alınarak devam edilmişti.

camila cabello seyrederiz

Cindirella filminin konusu

Filmin senaryosuyla ilgili detaylar henüz paylaşılmazken, filmin yetim bir kızın prensese dönüştüğü klasik Cindirella hikayesinin modern versiyonu olacağı düşünülüyor.

Filmin senaryosunu Kay Connon kaleme alırken yönetmen koltuğunda da aynı isim oturuyor. Müzikal filmin, ABD’de 5 Şubat 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Cinderella karakteri ile Camila Cabello, Kraliçe Beatrice rolünde Minnie Driver, Prens Robert rolünde Nicholas Galitzine, Pierce Brosnan ve üvey anne rolünde Idina Menzel gibi kişiler yer alıyor.

Küba asıllı Amerikalı şarkıcı Camila Cabello, Cindirella filmi ile ilk kez oyunculuğa adım atacak. Camila Cabello’nun bu filmdeki performansı heyecanla beklenirken filmin eleştirmenler ve izleyiciler tarafından sevilip sevilmeyeceği de merak konusu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Bay Yanlış
mm

Bay Yanlış final fragmanı yayımlandı

Sonraki
Öğretmen
mm

Öğretmen 2. sezon ne zaman?