maxresdefault 6

After Life 2. sezon fragmanı yayımlandı

Kara mizah türünde olan bu İngiliz Netflix dizisinin ilk sezonu 8 Mart 2019 tarihinde yayınlanmıştı. Çok sevilen After Life ikinci sezon fragmanı da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

İngiliz bir komedyen olan Ricky Gervais‘in yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği dizinin başrolünde de Ricky Gervais bulunmakta.

Dizide çok sevdiği karısının ölümünün ardından sadece köpeği için yaşayan ve intihar etmeyi düşünen Tony’nin hikâyesini izliyoruz. Tony’nin süper güç olarak tanımladığı öfke problemlerini, iş yerinde yaşadığı olumsuzlukları, intihar etmeyi düşündüğü için her günü bonus bir gün olarak düşünüp insanlara karşı agresif tavırlarda bulunmasını aynı zamanda da her gün ölen eşinin ona bıraktığı videoları izlediği bir sezon izledik.

6 bölümden oluşan ilk sezonun bölümleri ortalama 20-25 dakikaydı.

Yeni sezonda daha pozitif bir Tony izleyecek gibi duruyoruz, daha umutlu bir Tony… Zaten daha önceden belirlenmiş olan yeni sezon tarihi 24 Nisan.

Bu sezonda da Tony’nim yaşamındaki gelişmeleri izleyeceğiz. Yeni sezon fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.