290077.jpg r 1280 720 f jpg q x

Jessica Alba, Netflix’in yeni aksiyon filmi Trigger Warning’de rol alacak

Netflix’in yeni aksiyon filmi: Trigger Warning

Netflix aksiyon yapımlarına devam ediyor.

Netflix, başrolünde Chris Hemsworth’un bulunduğu Extraction filminin platformda yakaladığı başarının ardından aksiyon filmlerine devam ediyor. Gelecek yeni projelerinden biri olan Trigger Warning filminin oyuncu kadrosuna Jessica Alba liderlik edecek.

Trigger Warning

Ünlü oyuncu, senaryosunu Josh Olson ve John Brancato’nun kaleme aldığı, 2017 Cannes Film Festivali’ndeki Yönetmenlerin On İki Günü seçkisinde yer almasıyla yükselmeye başlayan, Marlina the Murderer in Four Acts filmi büyük beğeni toplayan ve 91. Akademi Ödülleri’nde Endonezya’nın en iyi yabancı dilde film adayı olan Mouly Surya’nın yönetmenliğini yapacağı Netflix’in yeni aksiyon-gerilim filmi Trigger Warning’de rol alacak.

Film travmaları bulunan bir kızın büyükbabasının barını devralmasının ardından zamansız ölümünün arkasındaki gerçeği keşfettikten sonra ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalmasını konu alacak. Söylentilere göre, film hakkındaki planlar hikayenin bir seri haline dönüşmesi yönünde. Extraction ve Spenser Confidential dahil olmak üzere, aksiyon filmlerinden beklentinin çok üzerinde bir başarı yakalayan Netflix, diğer aksiyon projeleri için de aynı beklentilere sahip.

Trigger Warning

James Cameron’un Dark Angel televizyon dizisi, Fantastic Four ve Sin City filmleriyle büyük bir çıkış yakalayan Jessica Alba, şu anda başrolde de yer aldığı LA’s Finest dizisini Gabrielle Union’la birlikte hayata geçiriyor. Alba yakın zamanda Sınır Tanımayan Ebeveynlik başlıklı Disney+ belgesel dizisinde yer alacağını ve yapımcılığını üstleneceğini de duyurmuştu.

Çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da tam oyuncu kadrosu belli olmayan merakla beklenen film hakkındaki gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.