all day and a night

All Day and a Night fragmanı yayımlandı!

Son güncelleme:

Binlerce dizi\film içeriği ile geçirdiğimiz sosyal izolasyon günlerinde herkesin gözdesi haline gelmiş Netflix üyelerini sevindirecek bir dram filmiyle geliyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Black Panther eş senaristi Joe Robert Cole bulunan film 1 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak.

All Day and a Night

 

All Day and a Night Konusu

Oakland, Kaliforniya ‘da geçen film, asla babası gibi olmayı ve onun yanlışlarını tekrarlamayı istemeyen bir genç olan Jahkor’u konu alıyor. Jahkor’un babası suça bulaşıp hapse düşen bir gangsterdır. Jahkor ise kendisinin asla babası gibi olmamasını isteyen annesiyle yaşıyordur. Jahkor bu süreçte sevgilisinin hamile olduğunu öğrenir ve çocuğunun olacağını öğrenince  kolay yoldan para kazanmak ister. Durum böyle olunca da illegal yollara sürüklenir ve suç işlemeye başlar. Olaylar ilerledikçe kendini parmaklıklar ardında bulur.

Hapishanedeyken babasıyla kendi hayatı arasında bağ kuran Jahkor, bu süreçte kendisini suça iten koşulları, insanları düşünür ve kendini keşfetme yolculuğuna başlar.

Oyuncu kadrosunda ise Ashton Sanders (Jahkor), Jeffrey Wright (JD) ve Christopher Meyer (Lanmark) gibi isimlerin yer aldığı filmi hepimiz heyecanla bekliyoruz.

Filmin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
natasha romanoff
Black Widow filminden 3 yeni video yayımlandı