Netflix Türkiye Mayıs ayı programı

mm

Koronavirüs salgını nedeniyle insanların evde kaldığı bu dönemde 16 milyon yeni aboneye sahip olan Netflix’in, Mayıs ayı Türkiye takvimi.

Netflix’in Mayıs 2020 takvimi:

Hollywood 1. Sezon

1 Mayıs

 

İkinci Dünya Savaşı sonrası Hollywood’unda bir grup hırslı oyuncu ve aktörün kendilerine sinema sektöründe yer bulmaya çalışmasını anlatan, Hollywood’daki ırk ve cinsiyet üzerine kurulan haksız sistemlere ve ön yargılara değinen Hollywood dizisi, 1 Mayıs Cuma günü ilk sezonuyla yayımda olacak.

Into the Night 1. Sezon

1 Mayıs

Gizemli bir kozmik olay nedeniyle Güneş, yoluna çıkan herkesi öldürmektedir. Brüksel’den kalkan bir gece uçağının yolcuları ve uçuş ekibi, güvenli olan karanlıkta kalmak için devamlı olarak batıya uçmaya çabalar. Oyuncuları arasında Hakan Muhafız dizisinden tanıdığımız Mehmet Kurtuluş’u barındıran Belçika yapımının ilk sezonu 1 Mayıs cuma günü yayımlanacak.

All Day and a Night

1 Mayıs 

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adamın, kendisini suça iten insanları, koşulları ve sistemi sorgulamasını konu alan film 1 Mayıs tarihinde yayımda olacak.

Workin’ Moms 4. Sezon

6 Mayıs

workin moms

4 annenin çocukları, patronları, aşk hayatları ve günümüz Toronto’sunun yaşantısıyla başa çıkmaya çalışmalarını konu alan dizi 4. sezonuyla 6 Mayıs Çarşamba günü yayımda olacak.

Örümcek Adam: Eve Dönüş

7 Mayıs

Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter Parker’ın, tüm dünyayı ve değer verdiği herkesi tehdit eden Vulture’a karşı verdiği mücadeleyi konu alan ve başrolünü Tom Holland’ın üstlendiği film 7 Mayıs Perşembe günü Netflix’te.

The Eddy

8 Mayıs

Günümüz Paris’inde geçen The Eddy, bir caz kulübü sahibinin işini, müzik grubunu ve genç yaştaki kızını korumak için ettiği mücadeleyi konu alıyor. Bu mini dizi 8 Mayıs tarihinde yayımlanacak.

Dead to Me 2. Sezon

8 Mayıs

İlk sezonunun kazaya kurban giden kocasının yasını tutan ve öfke sorunu olan Jen ile, şok edici bir sırra sahip özgür ruhlu Jud arasındaki güçlü arkadaşlığı konu edindiği komedi dizisinin 2. sezonu 8 Mayıs’ta yayımlanacak.

18 Hediye

8 Mayıs

Ölümcül bir kansere yakalanan hamile bir kadının, doğmamış kızına her doğum gününde bir tane açması için bıraktığı 18 hediyeyi konu alan İtalyan yapımı ve gerçek bir hikayeyi konu alan film 8 Mayıs Cuma günü yayımda olacak.

White Lines

15 Mayıs

 

Erkek kardeşi ölü bulunan Manchersterlı bir kadının, onun kayboluşuyla ilgili gerçeği bulmak için sakin yaşamını geride bırakıp İbiza’ya gitmesiyle yaşadığı macerayı anlatan dizi, 15 Mayıs Cuma günü yayımlanacak.

The Lovebirds

22 Mayıs 

lovebirds

İlişkilerinde hızla duvara çarpmak üzere olan bir çiftin, kazara bir cinayete karışması sonucu katili bulup kendilerini aklamak için zamana karşı verdikleri yarışı konu alan film 22 Mayıs tarihinde yayımlanacak.

Space Force

29 Mayıs

space force

Dört yıldızlı bir generalin, Amerikan ordusunun en yeni departmanı olan Uzay kuvvetlerini göreve hazırlamak üzere isteksizce eksantrik bir bilim insanıyla yaptığı iş birliğini anlatan komedi türündeki dizi 29 Mayıs tarihinde yayımda olacak.

Total
0
Shares
Önceki
aşk 101 inceleme

Aşk 101 inceleme

Sonraki
IMG 20200426 170926

Netflix’in Yeni Dizisi White Lines’ın ilk fragmanı yayımlandı