into the nights

Netflix orijinal yapımı Into The Night yayımlandı!

Mehmet Kurtuluş'un da kadrosunda bulunduğu dizi yayımlandı!

İlk Belkçika yapımı Netflix dizisi olan Into The Night geçtiğimiz saatlerde Netflix üzerinden izleyicilere sunuldu. Bu sayede Netflix Mayıs ayı için ilk adımını atmış oldu.

svg%3E

Dizinin konusu nedir?

Kozmik bir felaket sonrası güneş ışınlarının bilinmeyen bir sebeple ölümcül bir hâl almasına karşı; karanlıkta kalmak için batıya giden bir adamın hikayesi anlatılıyor. Dizide gece uçuşunda olan bir uçak, sürekli olarak batıya giderek güneşten kurtarılmaya çalışılıyor. Merak edilen nokta ise bu uçaktaki birbirinden farklı insanlar bir toplumun iyiliği için bir araya gelebilir mi? Yoksa kişisel çıkarları daha mı üstün gelir?

Kadrosunda kimler var?

Konusu bakımından oldukça ilgi çekici görünen bu mini dizinin kadrosunda Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş, Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo ve Ksawery Szlenkier yer alıyor. Kısaca kadroda Belçikalıların yanı sıra Almanya, Rusya, İtalya gibi birçok ulustan da oyuncu var. Yönetmenliğini ise Inti Calfat ve Dirk Verheye üstleniyor.

Dizi, toplam 6 bölümden, her bölüm ise ortalama 35-40 dakikadan oluşan bir mini dizi. Konusu da diğer Netflix yapımlarından biraz daha farklı görünüyor. Diziyi izlemeden önce fragmanını izlemek isterseniz hemen aşağıdan fragmana ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.