natalie portman
wallup.net

Natalie Portman, “Thor: Love and Thunder” filmi hakkında konuştu

Natalie Portman, Yahoo’ya konuştu ve Thor: Love and Thunder’da canlandıracağı Jane karakterinin hikâyesinden söz etti. Oyuncunun doğruladığı bilgilere göre devam filmi, “The Mighty Thor” çizgi romanından uyarlanacak ve oradaki hikâye kullanılacak. Filmin diğer yıldızları Chris Hemsworth, Christian Bale ve Tessa Thompson hakkında şimdilik ayrıntılı bir bilgi bulunmuyor.

Natalie Portman Thor: Love And Thunder

Natalie Portman, “Thor: Love and Thunder” söylentileri hakkında konuştu

Natalie Portman, “Thor: The Dark World”ün ardından Marvel Evreni’nden ayrılma kararı almıştı. Ancak yönetmen Taika Waititi, oyuncuyu geri getirmenin bir yolunu buldu. Dedikodulara göre Jane, kadın Thor olarak karşımıza çıkacak. Bu konuya ilişkin Portman, şu sözleri sarf etti:

“Size çok fazla bir şey söyleyemem. Gerçekten heyecanlıyım. Eğitim almaya, kaslarımı geliştirmeye başlıyorum. Eğer tüm kadınlar süper kahramanlar olursa, ne kadar çok olsalar o kadar iyidir. Düşünmeye çalışıyorum. “The Mighty Thor” çizgi romanına dayanacak. Kanser tedavisinden geçiyor olacak ve bir süper kahraman olacak.”

“Thor: Love and Thunder”ın hikâyesi henüz açıklanmadı. Bilinenler arasında Chris Hemsworth, Natalie Portman ve Tessa Thompson’ın evrene döneceği bulunuyor. Ayrıca bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre “Thor: Love and Thunder”, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir. Ayrıca yıldız oyuncu Christian Bale, kötü bir karakterle filmde karşımıza çıkacak. Vizyon tarihi olarak ise 11 Şubat 2022 takvimlere işaretlendi.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.