99522635 B70A 42DE A756 022713026022

My Senpai is Annoying mangası animeye uyarlanacak!

Shiro Manta’nın My Senpai Is Annoying (Senpai ga Uzai Kōhai no Hanashi) mangası anime oluyor

svg%3E

Ofis aşkı temalı romantik komedi mangasının animeye uyarlanış haberini manganın yazarı Manta, Twitter hesabından bir mesajla paylaştı.

Doga Kobo, Shiromanta’nın popüler web çizgi roman ve mangasının uyarlanması için animasyon prodüksiyonunu yönetiyor.

Ofis komedisi ve romantizm hayranlarına müjde! My Senpai is Annoying (Japonya’da Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi olarak bilinir), Shiromanta’nın iş yerinde üst düzey üstünlüğü için düşmeye başlayan, cılız bir genç kadın hakkında bir çizgi roman, animeye uyarlanıyor.

Animasyon stüdyosu Doga Kobo (SING “YESTERDAY” FOR ME, Diary of Our Days at the Breakwater) TV anime uyarlaması için animasyon yapımından sorumlu.

Dizi için resmi bir Twitter hesabı açılmış olmasına rağmen, oyuncuların ve ekibin geri kalanı ve sürüm programı henüz açıklanmadı.

Orijinal My Senpai is Annoying web çizgi romanı, Pixiv’in Comic POOL dijital manga dergisinde serileştirildi ve Seven Seas Entertainment tarafından İngilizce olarak basıldı.

Hikayenin konusu ise şöyle anlatılıyor;

Igarashi çalışkan bir genç kadındır. İşyerindeki üstü olan Takeda, onu sürekli sinirlendirmektedir -yine de kendini ona yaklaşmış bulur- Igarashi’nin hayatı; iş, yaşam ve sevgiyi dengelemeye çalışırken her gün komik aksilikler ve romantik anlarla doludur.

Anime ile ilgili yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.