the great
The Great -- "The Gift" - Episode 103 - Catherine, Orlo and Marial continue their coup planning. They try to recruit an unhappy military general, Velementov, for their cause during palace celebrations honoring PeterÕs late father, Peter the Great. Peter, noting CatherineÕs unhappiness at court, gifts Catherine a sterile lover, Leo. SheÕs hesitant at first, but Leo manages to charm her. Catherine (Elle Fanning), shown. (Photo by: Ollie Upton/Hulu)

The Great dizisi 2. sezon onayını aldı

Son güncelleme:

15 Mayıs 2020 tarihinde HuluTV platformunda yayımlanmaya başlayan orijinal Hulu yapımı dizi The Great’in ilk sezonu oldukça beğenilmişti. Dizi Rusya İmparatoriçesi Büyük Catherine’in yükselişine dayanan bir Amerikan komedi-dram yapımı.

Yönetmen koltuğunda Tony McNamara’nın bulunduğu bu dönem dizisi HuluTV’den ikinci sezon onayını almayı başarabildi. Dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ya da ikinci sezonun yayın tarihi ile ilgili kesin bir bilgi henüz yok.

The Great

The Great konusu ve oyuncu kadrosu

17. yüzyılda geçen dizi, bir Rus İmparatoru ile evlenen, Avusturya’nın kırsal kesiminde yaşayan genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Fakat bu evlilik genç kadını kendi mutluluğu ve Rusya’nın geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda bırakıyor. Rus İmparatoriçesi II. Catherine’in sansasyonel hayatına odaklanılıyor. II. Catherine’in yükselişini ele alındığı dizide aynı zamanda kocası İmparator Peter ile olan olaylı ilişkisine de değiniliyor.

Dizinin başrolünde, Maleficent ve All The Bright Places yapımlarında yer alan Elle Fanning bulunuyor. X-Men: First Class, Warm Bodies ve Dev Avcısı Jack gibi yapımlarda bulunmuş Nicholas Hoult ise İmparator Peter karakterini canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Phoebe Fox, Sebastian de Souza, Adam Godley, Sacha Dhawan gibi isimler de bulunuyor.

Diziyi hiç izlemediyseniz birinci sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dizinin ilk sezonu ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
yeşilçam
Yeşilçam 5. bölüm fragmanı yayımlandı